LİNKLER
Odalar ve borsalar
 Gazete - Haber - TV
Devlet
Ekonomi
HABER DETAYI
MECLİS BAŞKANI ABDULLAH DENİZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANI S.KAYA ÜZEN GÜVEN TAZELEDİ.

ÇANAKKALE TİCARET BORSASINDA BAŞKANLIK SEÇİMLERİ TAMAMLANDI.

01 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen Borsa Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimlerinin ardından 21 kişilik Çanakkale Ticaret Borsası Meclisi seçim sonuçlarının kesinleşmesine müteakip 06.04.2018 Cuma günü saat:15.00’te Yargı Gözetiminde Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeliği, TOBB Birlik Genel Kurul Delegeliği, Disiplin Kurulu Üyeliği seçimleri ile Meclis Başkanlık Divanı seçimleri gerçekleştirdi.

21 kişilik Borsa Meclisinin açılışı en yaşlı Meclis üyesi Mehmet Ok tarafından yapıldı. Mehmet Ok Çanakkale Ticaret Borsası Meclisine seçilen Meclis üyelerini tek tek tebrik ederek, Ticaret Borsası Meclisinin yeni dönemde yapacağı hizmetlerin, ülkemize, ilimize ve borsamıza hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Çanakkale Ticaret Borsası\'nda yeni dönemde görev yapacak Yönetim Kurulu, Meclis Başkanlık Divanı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Kurul Delege Asil ve Yedek Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri seçimleri borsa hizmet binasında gerçekleştirildi. 21 kişilik meclisin tamamının oy kullandığı seçim sonrasında 7 kişilik yeni Yönetim Kurulu, 6 kişiden oluşan yeni Disiplin Kurulu ve 1 kişiden oluşan TOBB Birlik Genel Kurul Delegesi belirlendi.

Borsa Meclis Üyeleri, ilk olarak Meclis Başkan, Başkan Vekilliği ve Katip Üyeyi belirledi. Meclis Başkanı Abdullah Deniz yeniden Meclis Başkanı seçilirken; İzzet Arıcı Başkan Yardımcısı, Sinan Yücel ise Meclis Kâtip Üye olarak seçildi.

Daha sonra meclis üyeleri arasından yargı gözetiminde Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeliği, seçimi yapıldı. Tek liste halinde Yönetim Kurulu Başkanlığı\'na aday olan S.Kaya Üzen güven tazeleyerek Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine yeniden layık görüldü.  

Yönetim Kurulu Üyeleri ise S.Kaya Üzen(Başkan), Birol Çetin, Cahit Akgül, Cahit Cem Demir, Gökhan Uysal, Melih Gündoğdu ve Ruhi Badem olarak seçildi.

Birlik Genel Kurul Delegeliğine Asil üye İzzet Arıcı, Yedek Üye Sinan Yücel seçildi.

Borsa Disiplin Kurulu Üyeliğine ise Mücahit Karaca, Erkan Çetin, Osman Selim Toprak, Ezgi Olgun, Mehmet Öztürk, Korhan Meriç seçildi.

Meclis Başkanı Abdullah Deniz ve Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya ÜZEN seçimlere katılan tüm Meclis üyelerine teşekkür etti. Seçimlerin tüm camiamıza, ilimize ve borsamıza hayırlı olmasını diledi.   

 
Haberler & Duyurular
ANKET
Borsamızın duyuru ve faaliyetlerinin size hangi yolla ulaşmasını tercih edersiniz?
E-POSTA BÜLTENİ