LINKS
Rooms and exchanges
 Newspaper - News - TV
Governmental
Economy
NEWS DETAILS
ANADOLUJET’İN ÇANAKKALE SEFERLERİ BAŞLIYOR

 AnadoluJet, Çanakkale Zaferi’nin 99’uncu yıl dönümünde Çanakkale’yi Başkent Ankara’ya bağlamaya hazırlanıyor. AnadoluJet’in haftada dört gün gerçekleştireceği Ankara – Çanakkale karşılıklı seferleri 24 Mart 2014 tarihinde başlayacak.

Halkın havayolu AnadoluJet, bağımsızlık mücadelemizin mihenk taşı Çanakkale’yi uçuş ağına dâhil etmeye hazırlanıyor.

Çanakkale Zaferi’nin 99’uncu yılında Çanakkale’ye sefer düzenlemeye başlayacak AnadoluJet, Çanakkale ile başkenti birbirine bağlıyor.

24 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilecek AnadoluJet’in ilk Ankara – Çanakkale seferi, bundan böyle Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın dört günü Ankara’dan 08.45, Çanakkale’den ise 10.30 saatlerinde düzenlenecek.

Deniz turizminin yanı sıra ülkemiz kültür turizminin de en önemli durakları arasında yer alan, Assos ve Truva Antik Kentleri ile her sene binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Çanakkale için büyük önem arz eden AnadoluJet’in Ankara – Çanakkale seferleri bu önemli şehrimizin turizm potansiyelini daha da arttıracak.

AnadoluJet, direkt seferlerinin yanı sıra kısa bekleme süresine sahip Ankara aktarmalı uçuşlarıyla da Çanakkale’yi; Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İzmir, Malatya, Mardin’e en konforlu şekilde ulaştıracak.

 

AnadoluJet ve uçuşları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.
News and Announcements
SURVEY
Borsamızın duyuru ve faaliyetlerinin size hangi yolla ulaşmasını tercih edersiniz?
E-MAIL BULLETIN